Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Camsil Toz-Al Silikonlu 500 ML

Camsil
: Stokta var
: TT040118
%20 indirim
34,88
43,60 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

Camsil Toz-Al Silikonlu 500 ML

Cam Pencere Ayna: Silikonlu temizleyici yağmur ve su damlalarını kaydırır, su tutmaz ve leke oluşumunu engeller. Kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir.

Mobilya Ahşap: İçeriğindeki özellikleri sayesinde cila etkisinde farklılık ve kalıcı temizlik sağlar. Mobilyalarınızın ömrünü uzatır ve tozlanmayı geciktirir. Yüzeydeki leke ve parmak izlerini yok eder.

Duşakabin Lavabo Fayans Musluk: Özel formül ile temizliği temizler ve parlatır. Yüzeyde oluşturulan ince film tabakası sayesinde suyun akıp gitmesini sağlar. Böylece su lekesini önler, kireçlenmeyi engeller ve geciktirir.

Ankastre Metal Çelik: Günlük yağ, kir, parmak izi lekelerini temizler, yeniden kirlenmesini geciktirir. Yüzeyi parlatır.

Araba İçi ve Dışı: Plastik ve vinil yüzeyleri temizler, cila etkisi yaratır ve parlatır. Hem koruyucu bir tabakanın yıpranmasını önler, hem de güneş ışınlarından yararlanmaya yardımcı olur. Kaporta ve dış yüzeyleri parlatır,yeniden kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir. Su ve yağmur damlalarının cam ve dış yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Tozlanmayı geciktirir.

  • etkili temizlik ve hijyen
  • püskürtme özelliği
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?