Kategoriler

Hakkımızda

        Listensi.com Kimdir, Ne iş yapar?

        Listensi.com’da Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

        Neden Listensi.com’u Tercih Etmelisiniz?

        Vizyon-Misyon?

        Hangi Sorunlara Çözüm Buluyorsunuz?

1999 yılında kurduğumuz şirketi, toptan satış ile başladığı girişimcilik serüvenini e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi hizmeti sunmaktayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Listensi; Gıda, kırtasiye, temizlik malzemeleri vb. birçok kategoride en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız süre boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Listensi üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak. Memnuniyetinizin beraberinde başarılı işlere imzamızı atarak standartların üstünde hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Sizler için hazırladığımız özel kampanyaları kaçırmamak için lütfen listensicom sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!!!