Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Balküpü Toz Şeker 1 Kg

Balküpü
: Stokta var
: SK120110
39,50 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

Balküpü Toz Şeker 1 Kg

Mutfakların olmazsa olmazı konumundaki toz şekere, hem içeceklerin tatlandırılması hem de evde çeşitli pasta, kurabiye ve keklerin yapılabilmesi için sıklıkla başvurulur. Bal Küpü Toz Şeker 1000 g ile yaptığınız pasta ve tatlıları arzu ettiğiniz lezzete kavuşturabilirsiniz. Mutfak şekerleri reyonunda sunulan ürünü, kapasitesi sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

Çay, kahve gibi sıcak içeceklerin yanı sıra limonata gibi soğuk içeceklerin tatlandırılması için toz şekerden yardım alabilir; pasta, kek ve kurabiyelerinizin üstünü süslemek ve lezzetlerini arttırmak amacıyla edineceğiniz toz şekeri, çeşitli araçlarla pudra şekerine dönüştürebilirsiniz. Tatlı tariflerinde, çay kaşığı, yemek kaşığı ya da su bardağı üzerinden ölçülendirilen toz şeker, miktarının net bir şekilde ayarlanabilmesi açısından oldukça kullanışlı bir üründür.

Şeker, yapısı dolayısıyla en hızlı kana karışan karbonhidratlardan biridir. Bu sayede şekerin bulundurduğu enerjiyi, hareketli insanlar kolayca harcayabilirler ve günlük enerji ihtiyaçlarının bir kısmını şekerden karşılayabilirler. Özellikle toz şekerle hazırlanan içecekler, tüketildiği andan itibaren kişinin daha enerjik olmasını sağlayabilir.

Paket İçeriği:

1 Kg Balküpü Toz Şeker 

  • 1000 Gr / 1 Kg
  • Toz Şeker
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?