Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Yumoş Extra Konsantre Yumuşatıcı Lilyum 1440 ML

Yumoş
: Stokta var
: TT070113
117,80 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

Yumoş Yumuşatıcı Konsantre Lilyum & Lotus 1440 Ml

Yumoş Extra Lilyum & Lotus çiçeği kokulu konsantre yumuşatıcı, ferahlık kapsülleriyle zenginleştirilen yepyeni formülü sayesinde çamaşırlarınızı yumuşacık yaparken mis gibi kokusuyla da ekstra ferahlık hissi yayıyor.

Konsantre Yumoş extra yumuşatıcı, narin lilyum çiçeğinin hoş kokusuyla zenginleşen iç açıcı lotus kokusunu bir arada sunuyor. Yumoş konsantre yumuşatıcı ile yıkanan çamaşırlar dolabınızda haftalarca kokularını koruyor. Çamaşırlarınıza her dokunduğunuzda Yumoş'un yumuşaklığını ve taze kokusunu hissedeceksiniz.

Yumoş Extra Lilyum & Lotus, konsantre formülü sayesinde 60 yıkamaya kadar kullanım sağlıyor. Bu sayede ürün, bütçenize de katkı sağlıyor. Ürün etiketlerinde bulunan talimatlara uygun olarak yumuşatıcı miktarını ayarlayabilirsiniz. Yumuşatıcıyı eklemek için ise Yumoş Extra şişesinin kapağını kullanabilirsiniz.

Giysileriniz Uzman Bakım için Yumoş Extra’ya Emanet!
Yumoş Extra giysilerinizin rengini ve yumuşaklığını daha uzun süre korumasını sağlarken Lilyum&Lotus çiçeğinin ferahlatıcı kokularıyla kalıcı hoş koku verir.Böylece giysileriniz daha uzun sure ilk günkü gibi kalır.

  • Lilyum
  • 1440 ml
  • 11 ay önce
    Resul Efe
    Hızlı kargo güzel paketleme orijinal ürün çok teşekkür ederim